Darba laiks: katru darbdienu 10.00–18.00

“Cromax pro”

“Cromax® Pro” – PROfitabla uz PROaktīvu un PROfesionālu darbību vērsta augsti PROduktīva jaunākās paaudzes ūdens bāzes krāsu sistēma!

“Cromax® Pro” ir uz jaunākajiem dispersiju un reoloģijas tehnoloģiju sasniegumiem veidota progresīvākā šobrīd pieejamā ūdens bāzes krāsu sistēma. Šī sistēma pilnībā atbilst Kalifornijas (ASV), Āzijas un ES noteiktām vides un ekoloģisko prasību regulām un vienlaicīgi ir milzīgs tehnoloģisks progress virzībā uz izciliem darba ražīguma un produktivitātes rezultātiem. “Cromax® Pro” sistēma tika ieviesta ASV un Kanādā jau 2006. gadā un jau pavisam drīz tā ieguva arī globālas sistēmas nozīmi, apliecinot patērētāju vidū tās augstos kvalitātes standartus un dinamisku darba ražīguma pieaugumu.

“Cromax® Pro” sistēmā ir 78 dažādu koncentrēto pigmentu un 17 dažādu saistvielu (binderu), viskozitātes kontrolaģentu un balansētāju, un blenderu. Turklāt šī pagaidām ir vienīgā pieejamā ūdens bāzes krāsu sistēma, ko ir iespējams aktivizēt ar cietinātāju.

“Cromax® Pro” sistēmā ir viegli salāgojama un izmantojama ar globālo “Croma Web®” datubāzi. Tāpat “Cromax® Pro” krāsu sistēma ir pielāgota vēl plašākai “Croma Vision® BYK II” jaunākās paaudzes spektrometra lietošanai krāsas toņa noteikšanai. Tāpat šī krāsu sistēma ir viegli salāgojama ar jau esošiem grunts un laku materiāliem.

Lietojot “Cromax® Pro” Jūs atklāsiet šādas priekšrocības:

  1. izcila segtspēja vienā slānī nodrošina īpaši zemu materiālu patēriņu;
  2. izcili uzklāšanas un žūšanas tempu rādītāji;
  3. izcila krāsu toņu saderība un vizuālais izskats (īpaši – jaunākajiem auto modeļiem);
  4. daudzveidīgas uzklāšanas iespējas;
  5. plaša sistēmas izmantojamība.

Šīs un daudzas citas “Cromax® Pro” jaunās ūdens bāzes krāsu sistēmas īpašības uzstāda jaunus kvalitātes standartus. Jautājiet arī Jūs, kā “Cromax® Pro” var uzlabot Jūsu krāsošanas iecirkņa darba kvalitāti!