Darba laiks: katru darbdienu 10.00–18.00

“Chroma WEB”

“Chroma Web®” 
Mūsdienīga globāla datubāze – vieglākais un ātrākais ceļvedis pareizai izvēlei!

Jaunākās paaudzes “Chroma Web®” ir tikpat viegli lietojama informācijas datubāze, kā līdz šim pazīstamie “Color Net Pro” datu nesēji CD formātā. Taču jaunākās paaudzes datubāze iekļauj virkni uzlabojumu, kas ievērojami atvieglo ikdienas darbības, proti:

  1. automātiska datubāzes atjaunošanās un vienmēr svaigākā informācija pieejama;
  2. krāsošanas iecirkņa datubāzes tekošās un vēsturiskās informācijas uzglabāšana “mākonī” – pasargā no datu zudumiem dažādu tehnisku problēmu gadījumos;
  3. vieglāka pieeja personiskajām datubāzēm – ļauj ātri apmainīties ar aktualitātēm online režīmā;
  4. viegla pieeja datubāzei, izmantojot gan viedās ierīces, tālruņus, gan datoru;
  5. tūlītējs tehniskais atbalsts online režīmā;
  6. vienkārša ierīču sapārošana (noliktavas programmas, “ChromaVision ®” / “ChromaVision ® Pro” un “Chroma Web®”).

“Chroma Web®” piedāvā plašu informācijas datubāzi un vieglas nepieciešamās informācijas navigācijas iespējas. 

“Chroma Web®” struktūra:

Chroma Web® piedāvā plašu informācijas datubāzi

“ChromaVision ®” / “ChromaVision ® Pro”

Mūsdienās katrs auto ražotājs cenšas piesaistīt jaunus pircējus savam ražojumam, piedāvājot tam arvien plašākas un inovatīvākas krāsu izvēles iespējas. Līdz ar to automobiļu krāsojums mūsdienās satur arvien vairāk efekta sastāvdaļu, kas "spēlē" gaismā, atkarībā no tās intensitātes un leņķa attiecības pret virsmu. Šādos apstākļos noteikt precīzi krāsas toni, neizmantojot nekādus tehniskus risinājumus, kļūst praktiski neiespējams, un bieži vien tas ir ļoti laikietilpīgs un sarežģīts process. Jo lielāka ir izvēles iespēja, jo grūtāk ir izvēlēties vienīgo – pareizo – variantu, kā arī lielāka ir iespēja kļūdīties. Tādēļ “Cromax®” ir radījis nu jau otrās paaudzes spektrometrus “ChromaVision®” un “ChromaVision ® Pro”.

“ChromaVision ®”

Augstas veiktspējas spektrometrs, ar kura palīdzību piemeklēt pareizo krāsu, izmērot to uz auto virsbūves un ievadot datubāzē dažādus kritērijus manuāli.

“ChromaVision ® PRO”

Jaunākās paaudzes “Cromax®” radītais spektrometrs. Izceļas ar ievērojami plašākām mērīšanas iespējam. Atšķirībā no iepriekšējās paaudzes spektrometra “ChromaVision ® Pro” mēra krāsu vairākās dimensijās, ieskaitot arī efekta daļiņas un grauda struktūru. “ChromaVision ® Pro” ir vienīgais šobrīd pasaulē pieejamais spektrometrs ar tik plašām darbības iespējām.