Darba laiks: katru darbdienu 10.00–18.00

“Centari”

“Centari®” krāsu sistēma

“Centari®” sistēma ir uz organisko ogļūdeņražu atšķaidītāja bāzes veidota krāsu sistēma. Tajā ir apvienotas vienkāršība, augsta produktivitāte un daudzpusīgas variēšanas iespējas. Tās pamatā ir ērti un vienkārši izmantojama “Centari® Mastertint®” koncertēto pigmentu sistēma kombinācijā ar dažādām saistvielām (binderiem). Iegūtais rezultāts –  vairākas sistēmas vienā krāsu jaukšanas iekārtā!

“Centari® MasterTint®” – koncentrēto pigmentu sistēma

“Centari® Mastertint®” pigmentu sistēmā ir vairāk nekā 70 dažādu pigmentu, un tā ir šobrīd pasaulē plašākā pieejamā krāsu sistēma, kas nodrošina arī izcilas krāsas tonēšanas iespējas un toņu saderības izvēli, izmantojot globālo datubāzi. “Centari®” sistēma ir veidota uz saistvielām (binderiem) un tiem klāt pievienotiem pigmentiem. Līdz ar to šo sistēmu var plaši izmantot, izejot no vajadzīgā rezultāta un pieļaujamiem izmaksu diapazoniem. “Centari®” krāsu sistēmā ir ietvertas vairāk nekā 24 000 krāsu formulu, un savienojumā ar “Croma Vision®” spektrometru un ērti lietojamo “Croma Web®” online programmatūru tā nodrošinās Jums ātru nepieciešamā krāsu toņa piemeklēšanu un pagatavošanu, kā arī palīdzēs Jums izvairīties no kļūdām.  

“Centari® Mastertint®” koncentrēto pigmentu sistēmas izmantojums:

“Centari® 5035”– divkomponentu Akrila krāsu sistēma ar pazeminātu VOC 1 izmešu līmeni (atbilst ES direktīvām par VOC izmešu līmeņa ierobežojumiem).

“Centari® 600” – vienkomponenta uz šķīdinātājiem veidota bāzes krāsu sistēma, paredzēta krāsošanai “zem lakas” tehnoloģijā. Šī krāsu sistēma apmierinās to patērētāju vēlmes, kuriem ir svarīga zema produkta cena.

“Centari® 6000” – vienkomponenta bāzes krāsu sistēma ar pazeminātu VOC izmešu līmeni. Šī sistēma atšķiras no citām ar paaugstinātu materiāla blīvumu un koncentrāciju. Tās sastāvā ir ievērojami samazināta šķīdinātāja klātbūtne un paaugstināta negaistošo vielu koncentrācija, tādā veidā nodrošinot paaugstinātu vertikālo noturību un pieļaujot tās uzklāšanu tikai pusotrā slānī “slapjš pa slapju” tehnoloģijā. Tāpēc “Centari® 6000” krāsu sistēmai piemīt teicama segtspēja, kas ievērojami paātrina darba procesu. Turklāt šī sistēma izceļas ar milzīgu produktivitāti, ļaujot ar 1 litru gatavā maisījuma nosegt 14 kvadrātmetru platu virsmu.

Visas pieminētās “Centari®” krāsu sistēmas ir viegli izmantojamas, pateicoties “Croma Web®” globālajai datubāzei un “Croma Vision®” spektrometram.


1 VOC – Volatile Organic Compound – gaistošo organisko ogļūdeņražu izmeši.