Darba laiks: katru darbdienu 10.00–18.00

Komerctransportam

“PercoTop®” industriālās un transporta krāsošanas sistēmas

“PercoTop®” ir “Axalta Coating Solutions” izveidots industriālo krāsojumu tehnoloģiju atzars, ko plaši izmanto gan dažādu industriālo objektu (tiltu, kuģu piestātņu, termināļu utt.) gan estētiskā izskata, gan dažādu starptautiski atzītu standartu sistēmā iekļautiem antikorozijas krāsojumiem, kā arī dažādu speciālo transporta vienību ražošanā un apkopes procesos.

Šī sistēma iekļauj pilnu krāsošanai nepieciešamo produktu klāstu – gan virsmas sagatavotājus, gruntis, gan plašu krāsu gammu, iekļaujot pat efektkrāsu klājumus un līdz pat “Anti-Graffiti” lakai. Šī krāsojumu sistēma ir balstīta uz binderiem (saistvielu) un koncentrētiem pigmentiem. “PercoTop®” šobrīd ir pasaulē vienīgā pieejamā krāsu sistēma, kurā ir iekļauti arī perlamutra un alumīnija pigmenti. Tāpat sistēma ir papildināta ar plašu aditīvu klāstu.

“PercoTop®” sistēma ir piedzīvojusi vairāk nekā 150 attīstības gadus, ko “Axalta Coating Systems” pēdējo gadu laikā ir ievirzījusi pavisam jaunā un evolucionārā pakāpē. Lūk, daži interesanti fakti par “PercoTop®”:


 • jau vairāk nekā 150 gadus krāsojumu klājumu industrijā;
 • 38 rūpnīcas visā pasaulē;
 • 4 globāli tehnoloģiju centri;
 • vairāk nekā 30 pasaules valstīs izvietoti tehnoloģiskie centri un laboratorijas;
 • 45 apmācību centri klientiem;
 • pārstāvēts vairāk nekā 30 valstīs globāli;
 • vairāk nekā 100 tūkstoši klientu visā pasaulē;
 • vairāk nekā 5 tūkstoši izplatītāju pasaulē;
 • vairāk nekā 13 tūkstoši darbinieku visā pasaulē;
 • apmēram 1500 nodarbinātu zinātnieku un speciālistu;
 • vairāk nekā tūkstotis reģistrētu patentu.

“PercoTop®” industriālie klājumi

Ņemot vērā “PercoTop®” milzīgo pieredzi dažādu inovatīvu krāsošanas tehnoloģiju izstrādē, šī sistēma ieņem stabilu un svarīgu vietu dažādu antikorozijas krāsojumu standartu izstrādē un starptautisku standartu noteikšanā. Viens no pasaulē izplatītākajiem krāsojumu klājumu antikorozijas standartiem tērauda virsmām ir DIN EN ISO 12944

“PercoTop®” pilnībā izpilda jebkuras šī standarta prasības. Tāpat arī “PercoTop®” izstrādā jaunus un vēl efektīgākus ceļus, kā, izmantojot jaunākos produktus, pieminētos ISO standartus ir iespējams sasniegt, paātrinot darba ciklus un samazinot materiālu patēriņu. Šādu risinājumu galvenais virzītājs ir arvien pieaugošie VOC (gaistošo ogļūdeņražu) izmešu ierobežojumi. “PercoTop®” materiāli pilnībā atbilst visām aktuālajām VOC prasībām, jo to saturā ir līdz pat 80 % negaistošo vielu. DIN EN ISO 12944 PercoTop® sistēmā.

“PercoTop®” transporta krāsojumu sistēma

“PercoTop®” ir pasaulē vadošā transporta krāsojumu sistēmu izstrādātājs un piegādātājs. Tieši ar “PercoTop®” jau rūpnīcās tiek krāsoti visi pasaulē pazīstamākie kravas automobiļi, autobusi, speciālā tehnika, traktori, vilcieni, sabiedriskais transports un pat arī lidmašīnas un kuģi.

“PercoTop®” sistēmas plašo izmantojumu nodrošina ne tikai plašs augstas produktivitātes materiālu klāsts, sākot no virsmas sagatavošanas materiāliem un beidzot ar finiša klājumu, bet arī milzīga krāsu toņu izvēle, sākot ar jebkuru starptautisko standartu (RAL, NCS, u.c.) un beidzot ar “metallic” un dažādām perlamutra efektkrāsām. Tas ir iespējams, pateicoties binderu sistēmai, uz kuras “PercoTop®” sistēmā viss balstās. Tas pieļauj jebkuru krāsu veidot ļoti plašā kvalitātes diapazonā, sākot no glancētas krāsas līdz pilnībā matētai, kā arī veidot dažādus struktūrveida klājumus un iegūt vēl daudz un dažādus krāsojumu risinājumus. “PercoTop®” piedāvā gan konvenciālās mikseru sistēmas, gan arī t.s. “Factory packages” – pasūtīt jau gatavu krāsu no rūpnīcas.

SIA “Krāsu forums” piedāvā iepazīt “PercoTop®” sistēmu gan uz vietas Latvijā, gan arī Somijā – vienā no Skandināvijas “PercoTop®” reģionālajiem centriem.