Darba laiks: katru darbdienu 10.00–18.00

“Meguiar's”

“Meguiar's” ir viena no senākajām un lielākajām auto ikdienas kopšanas un aprūpes materiālu izgatavotājrūpnīca, kuras vēsture sniedzas vēl 1901. gadā. Tieši šajā rūpnīcā tika izstrādāts un radīts pasaulē pirmais auto pulēšanas aizsargvasks.

“Meguiar's” sortimentā ietilpst gan profesionālie auto detailinga produkti un aprīkojums, gan arī DYS – mājas apstākļos un hobija līmenī izmantojami produkti. Šis sortiments iekļauj gan dažādus profesionālos pulierus, abrazīvus, šampūnus un citus kopšanas līdzekļus ne tikai automobiļiem, bet arī kuteriem, motocikliem un pat lidmašīnām. Šie produkti vienlīdz labi noder gan metāliskām, gan plastikāta virsmām.

“Meguiar's” produkti izceļas ar izciliem augstas produktivitātes un kvalitātes rādītājiem. Atšķirība no daudziem citiem līdzīgiem produktiem, “Meguiar's” produktos ir ievērojami mazāk agresīvo sastāvdaļu – abrazīvu, skābes, kodinošie materiāli utt. Tāpat daudzos produktos šo vielu nav pat vispār.

Produktu izstrādes procesā “Meguiar's” speciālisti ir pievērsuši īpašu uzmanību auto krāsu un laku ražotāju ieteikumiem. Šādu pieeju produktu attīstībā īpaši ir novērtējuši liela daļa auto ražotāju, piemēram, “BMW”, “PORSCHE”, “MERCEDES BENZ”, “JAGUAR” u.c. Turklāt “Meguiar's” produkcija ir ļoti iecienīta dīleru centros, kā arī auto apkopes un auto dizaina centros visā pasaulē.