Darba laiks: katru darbdienu 10.00–18.00

Aprīkojums

Krāsu paraugu kartītes
Satur auto ražotāju specifisko krāsu paraugus. Paraugi ietver visu informāciju par krāsas kodiem, auto markām un izlaiduma gadiem un krāsu identificēšanas kodus.

Fan Deck  krāsu kartīšu sistēma
Visaptverošākā automobiļu krāsu paraugu sistēma. Fan Deck satur vairāk nekā 19 000 krāsu paraugu, kas ir izkārtoti bukletos pa auto ražotājiem un piedāvā ne tikai pamattoņus, bet arī krāsu iespējamās nobīdes un alternatīvas. Šie paraudziņi ir pagatavoti, krāsojot tos ar “DuPont” krāsām (nevis drukāti tipogrāfiski), tāpēc paraugi visprecīzāk atbilst oriģinālajai auto krāsai. Tāpat krāsu paraugi satur visu informāciju par krāsas kodiem un Value Shade grunts toni. Šīs īpašības būs Jums neatsverams palīgs ātrā un precīzā krāsas receptes piemeklēšanā. Krāsu paraugi tiek atjaunoti četras reizes gadā.

Imron Fleet Line krāsu paraudziņi
Satur vairāk kā 3000 komercautomobiļu krāsu paraugus. Izmantojams tieši tāpat kā Fan Deck krāsu kartīšu sistēma. Ērtu un vienkāršu izmantošanu nodrošina paraugu sagrupējums pa pamattoņiem.

“Color NET PRO®” programmatūra
“Color NET PRO®” ir “DuPont” izstrādāta datorprogrammatūra, kas paredzēta darbam visās Windows sistēmas vidēs. “Color NET PRO®” ir neatsverams palīgs gan meistariem, gan auto servisu īpašniekiem un vadītājiem. Programma ietver visu informāciju par krāsu receptēm, palīgmateriāliem, kā arī piedāvā dažādus padomus veicamo darbu efektivizēšanā. Programmu iespējams izmantot arī kā uzziņu resoru par auto ražotāju izmantotajām krāsām katram auto modelim. Savukārt servisu vadītājiem “Color NET PRO®” ir viegli pārlūkojama dažādu atskaišu veidošanas un uzskaites vide. “Color NET PRO®” tiek atjaunots 4 reizes gadā.

“ChromaVision®” spektrometrs
Neatsverams palīgs krāsošanas iecirkņa ikdienas darbības nodrošināšanā tādos gadījumos, kad nav iespējams atrast auto krāsas kodu vai krāsa neatbilst paraugam. “ChromaVision®” spektrometrs darbojas kā krāsas skeneris, piedāvājot optimālāko krāsas recepti problēmas risināšanai. Tāpat ar spektrometru ir iespējams veikt arī esošas krāsas receptes korekcijas labāka rezultāta iegūšanai. “ChromaVision®” spektrometrs darbojas tikai “DuPont Color NET PRO®” vai “Dupont ColorQuick® PRO” vidēs un tikai “DuPont” krāsu receptēs. Tāpat šī ierīce ir neatsverams palīgs personīgās datubāzes veidošanā.

Celiber www.celiber.comUSI www.usiitalia.com
Aprīkojums un palīgmateriāli

Mūsu sadarbības partneri pasaulē izceļas citu starpā ar savu īpašo pieeju klienta vajadzību izzināšanā un izpratnē. Tādēļ šie ražotāji ir ieguvuši lielu atzinību un droši var tikt uzskatīti par labākajiem savā sfērā! SIA “Krāsu forums” ir gandarīti piedāvāt šīs tehnoloģijas un pieredzi arī Latvijas patērētājiem. Mūsu tehniķi ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā un Somijā ir ar ilggadēju pieredzi dažādos tehniskos jautājumos un ir gatavi Jums piedāvāt vislabākos risinājumus arī tik nozīmīgos darbos, kā jauna krāsošanas iecirkņa izveide un apgādāt to ar visām nepieciešamajām iekārtām. Visiem mūsu tehniskajiem risinājumiem tiek dota garantija. Mēs sadarbojamies ar:

3M www.3m.com
USI www.usiitalia.com
Celiber www.celiber.com
Mirka www.mirka.com