Auto Dzinēja Start-stop Auto-tuvāk STMicroelectronics Čipu Aparāti Honda Civic 2019 2018 2017 2016 Piederumi

Jauns produkts

€16.16

€17.95

-10%

Tagi:

honda fit džeza, auto slēdzis simbols, pogu start, start stop, pilsoniskās roku aksesuāri, tālvadības remonts, iplay30, honda civic fc5 bezvadu, civic es, honda civic 2017 spoilers

Auto Dzinēja Start-stop Auto-tuvāk STMicroelectronics Čipu Aparāti Honda Civic 2019 2018 2017 2016 Piederumi

Pirms: Katru reizi, kad jūs saņemsiet uz autobusu, jums ir nepieciešams, lai manuāli izslēgt start-stop valsts.Pēc tam: Pēc tam, kad iedarbināts auto, start-stop valsts ir izslēgta pēc noklusējuma, kas ir ērts un praktisks, lai aizsargātu motoru.

Nē, elektroinstalācijas, kas nepieciešamas, tikai doks ar oriģinālo auto kontaktdakšu, sākotnējos rūpnīcas kvalitātes pārveidotājs.

Spēcīgs STMicroelectronics čipu, ne stagnācija, ne crash, ātri instrukcijas, plates kontroles pašreizējā, stabilu darbību.

Ja nepieciešams, var manuāli ieslēgt "Start/Stop" pogu. ( Kad auto ir izslēgts un sāka atkal, tas joprojām tiks automātiski slēgta valsts. )

Izmantojot to, var efektīvi paplašināt kalpošanas akumulatoru un motoriem.

Uzstādīšanas soļi:

1. Izmantojiet slēdzi, lai atvērtu rīku panelis 2. Atskrūvējiet skrūves kreisajā un labajā pusē 3. Izvelciet start-stop pogu, balts ar kontaktdakšu 4. Pēc izņemšanas kontaktdakšu, doks kontaktdakšu un Uzstādīt atpakaļ.

Gads 2016 - 2019
Vienuma Tips Aizdedzes Slēdzis
Ārējās Testēšana Sertifikācija ISO9001
Materiāla Tips TMicroelectronics chip
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Īpašas Pazīmes automātiskā start-stop aizveriet iekārtas

Saistītie Produkti