Ebike controller24V48V250W/350W Elektrisko Velosipēdu Kontrolieris Ūdensdrošs LED LCD Displeja Brushless Elektriskais Velosipēds " E-bike Kontrolieris

Jauns produkts

€27.21

€45.36

-41%

Tagi:

ebike ātruma displejs, Led 48v volt, electroc scooter daļas, lampas led, 36v kontrole, ebike gāzes rokturi, e-velosipēdu motoru, rāmis 36v 350w, displeja kt, velosipēds electr

"Eiropa 2020" Jauno 24V 48V 250W/350W Elektrisko Velosipēdu Kontrolieris Ūdensdrošs LED LCD Displeja Brushless Elektriskais Velosipēds " E-bike Kontrolieris

Kontrolieris josta amats:

*1.Lukturu barošanas avots: ar lukturu strāvas vads ir 2 vadi, melns un dzeltens, kur melns vads ir negatīva, dzeltenais vads ir jāieslēdz pēc tam, kad instruments lukturu slēdzis ir ieslēgts (kontrolē instrumentu, lukturu slēdzi), un izejas spriegums ir akumulatora spriegums ( Ņemiet vērā, ka tas nav 5V vai 12V).

*2.Elektropārvades līnijas: strāvas līniju uz personas datu apstrādātājs ir 3 pozīcijas, zila, sarkana un melna, zila ir jaudas signāla līnijas, red 5V, melns negatīvs.Power assist funkcija ir izveidots savienojums ar varu-palīdzēt sensors, kas ir galvenokārt izmanto, lai pedālis, elektrisko velosipēdu, lai palīdzētu izjādes, padarot izjādes procesā vairāk racionāls.

*3.Pašmācības: self-learning līniju izmanto, ja personas datu apstrādātājs ir instalēta, ko var automātiski aizpildīt saskaņošanas darbs starp motoru un kontrolieri, bez sarežģītas rokasgrāmata posmā, saskaņošana.Vieglāk instalēt.

*4.Power-off bremzes: Šis kontrolieris ir zema līmeņa power-off bremzes.Divi vadi ir white un black.Baltais vads ir signāla vads un melno vadu ir negatīvs elektrods (zems līmenis).Pievienojiet melno vadu ar balto vadu, lai kontrolētu transportlīdzekļu nedarbosies tad, kad motors ir powered off.By tā, apraksts par augsta līmeņa power-off bremzes.Augsta līmeņa power-off bremzes ir signāla līnijas.Šo signālu līnija ir savienojums ar kontrolieri ar augsta līmeņa līnijas augstāka nekā 12V, lai padarītu motora jauda off un nevar strādāt. .

*5.Stūres līnijas: trīs līnijas, sarkanā, baltā un melnā ir pagrieziena līnijas, red 4.3 V, balts ātruma kontroles signāla līnijas, melns negatīvs

*6.Kolonnu, ir nepieciešams, lai izveidotu savienojumu ar rokturi vai speed dial.

*7.Instrumentu kabelis: izmanto, lai izveidotu savienojumu instrumenta saskaņošanas ar kontrolieri.

*8.Mehānisko Zālē: Mehānisko Zālē stieple, kas, kā norāda nosaukums, ir Zāle stiepli, ko izmanto, lai izveidotu savienojumu ar motoru.Bet tas kontrolieris Zāle līnijas ir extra white ātruma mērīšanas līnijas (parasti, elektrisko velosipēdu motoru dos ātruma mērīšanas līnija, ja tā nav, vienkārši ignorēt balto līniju)

*9.Motora fāzes line: motora fāzes līnija tiek izmantota, lai savienotu posmā līnijas transportlīdzekļu.Šīs trīs līnijas ir ļoti bieza un ir silikona augstas temperatūras līnijas.

Kontrolieris sistēmas funkcijas :

*1.Saskaņā ar pārsprieguma aizsardzības: Ja akumulatora spriegums pazeminās līdz kontrolieris ir zem sprieguma vērtību, izejas tiek automātiski pārtraukta, lai aizsargātu akumulatoru laikā, lai novērstu kaitējumu akumulatoru dēļ pār-izlādes.

*2.Power-on anti-ātruma pārsniegšana un darbojas anti-ātruma pārsniegšanu: lai novērstu transportlīdzekļa drošībai, ko izraisa kontroliera power-on, kad līnija vai stūres vadības rokturi ir kļūdains.

*3.MOS caurules īssavienojuma aizsardzība: automātiska neveiksmes MOS caurule pie varas-par, lai novērstu kaitējumu citiem MOS caurules dēļ īssavienojuma saites.

*4.Augstas temperatūras aizsardzība: ja temperatūras kontrolieris ir pārāk augsts, tas automātiski samazinās izejas strāva vai apturēt produkcijas.

*5.Rotācijas aizsardzība: tad, Kad motors ir bloķēts, kontroles klp automātiski ierobežo strāvu.Ja rotācija ir bloķēts, ķēde ir automātiski atslēdzas pēc 2S, lai aizsargātu motoru un kontrolieris laika.

Instrumenta ieviešanu:

1.Displejs funkcijas: ātrums displeju, uzlabotu zvejas rīku displejs, strāvas indikators, vaina uzvedne, kopējais nobraukums, viena nobraukumu, lukturu daudzums displejs, viena ceļojuma laikā displeja.

2.Kontroles/iestatīšanas funkcijas: barošanas slēdzis kontrole, priekšējo lukturu slēdzis kontrole, 6Km/h, padeves kontroles, riteņu diametrs iestatījumu, ātruma ierobežojumu noteikšanu, skaitītāju miega režīma iestatījuma, apgaismojums spilgtuma iestatījumu, sprieguma iestatījums.

Josta apraksts:

① Sarkana (P+) instruments, strāvas vads

② Zils (VCC) elektriskās durvju slēdzenes vadu

③ Melns (GND) negatīvo līniju

④ Zaļš (RX) instruments datu saņemšanu

⑤ Dzeltena (TX) instruments, datu pārraide

Instruments, kurā amats:

Nospiediet un turiet nospiestu uz augšu un uz leju pogas uz skaitītāja, lai ievadītu skaitītāju uzstādījumiem.

P01 Backlight spilgtumu, 1. līmeņa ir vistumšākā, 3. līmenis ir spilgtākais.

P02: Mile vienība, 0: KM; 1: MILE.

P03: Sprieguma līmenis: 24V, 36V, 48V.

P04: Miega laika: 0, ne gulēt; pārējie numuri ir miega laikā, diapazons: no 1-60; vienības minūtes.

P05: Palielināt pārnesumu 1-9

P06: Riteņa diametrs: vienība, collas; precizitāte: 0.1.

P07: Ātruma mērīšanas magnētu skaits: diapazons: 1-100.

P08: Ātrums: ātrums procentu diapazons 0-100%, 100 ir ātruma 100%.

P09: Nulles sākuma un ne-nulles sākt uzstādījumi, 0: nulles sākt; 1: ne-nulles sākt.

P10: Disku režīma iestatījums 0: Jauda-palīdz vadīt (stūres nav spēkā).

1: Elektriskās piedziņas (drive, pagriežot rokturi, varu palīdzēt stāvoklī, nav spēkā šajā laikā).

2: Jaudas pievadu un elektriskās piedziņas līdzāspastāvēt tajā pašā laikā.

P11: Palielināt jutības iestatījumu diapazons: 1-24.

P12: Palielināt starta iela

P13: Veidi, jauda-palīdz magnētiskā tērauda 5,8,12 trīs veidu magnētiskā tērauda, no kuriem 5,8 ir viena Zāle jauda-palīdz sensori, un 12 ir noteikts dual-Zāle jauda-palīdz sensori.

P14: Šī funkcija ir īslaicīgi nav pieejama.

Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
A Ebike Kontrolieris
F Elektriskā brushless kontrolieris
krāsa Kā Bildes Rādīt
Materiāls Alumīnija
C velo cimdiem
D Elektrisko velosipēdu kontrolieris
Veids Kontrolieris
36v displejs kontrolieris 36v
Izmērs The instrument line is 1.8 meters long
Pēc Izvēles Veidu 24V-48V250W(S6-61/S866),24V-48V350W(S6-61/S866)
kontrolieris 72v 5000w LCD displeja panelis
E Brushless Kontrolieris
B karalis metru ebike

Saistītie Produkti