Gēla Acu Maska ar Acu Caurumiem Karstā Aukstā Komprese Pack Acu Terapijas Dzesēšanas Acu Ledus Maskas Želeja Elsojošs Acis, Galvassāpes, Sausas Acis

Jauns produkts

€6.58

€8.23

-21%

Tagi:

vīriešiem, miega eyemask, piliens acs, aukstuma gēla maska, aukstā eye, aukstā acu maska, sejas maska, kas aukstā laikā, ledus genie liels, sejas maska, iepak, karstā aukstā atkārtoti želejas pakām, radiostesia

Gēla Acu Maska ar Acu Caurumiem Karstā Aukstā Komprese Pack Acu Terapija, Dzesēšanas Acu Ledus Maskas Želeja Elsojošs Acis, Sausas Acis, Galvassāpes

Šī želeja acu maska lieliski darbojas, lai mazinātu acu nogurumu, acu spiedienu, un novērstu melnu acu un sausas acis tūsku.

Novietojiet to ledusskapī 2 stundas vai ilgāk, un pēc tam piemērot to uz jūsu acis apmēram 6 minūtes katru reizi.

Sertificēti ar CE un FDA, double noslēgts ar aukstā izturīgi mīksta PVC, kas nesatur toksisko un bez lateksa. 100%, spiediena pārbaude, bez pārtraukuma, bez noplūdes, atkārtoti un microwavable.

Tas neattiecas uz acīm, ļauj lasīt, skatīties TV, kamēr nomierina acu zonas.Garums joslu var regulēt, cik nepieciešams, To var izmantot atkārtoti.

Gēla acu maska ir izgatavots CE un FDA reģistrēto uzņēmumu, tas ir noslēgts ar aukstā izturīgi un premium soft PVC, kas nesatur toksisko un bez lateksa.

Tikai Pop želeja acu maska mikroviļņu krāsnī uz 10 sekundēm siltuma terapiju, vai chill to saldētavā uz vismaz 2 stundām aukstā terapija patiesība nogurušas acis, elsojošs acis, pietūkušas acis, sausas acis vai galvassāpes.Gēla acu maska ar acu caurumiem, lai jūs, lasot vai skatoties TV, bet nomierinošas acis bez jebkādas putru vai pilieni.Tas paliek elastīgs pēc saldēti un der snugly uz acu zonas vai pieres ar Velcro siksniņu aizmugurē, lai palīdzētu jums pielāgot izmēru.Baudīt comfy atvieglojumu.

Kā lietot?

Aukstuma Terapija ~ Iesaldēt vismaz 2 stundas.

Siltuma Terapija ~ Siltuma mikroviļņu krāsnī uz 10 sekundēm.

Izmantot siltumu, lai palīdzētu mazināt: Elsojošs acis, sausas acis,spriedze, tumši loki, nogurums, stress un citas acu problēmas.

Izmantot aukstu, lai palīdzētu atbrīvot: Drudzis,deguna blakusdobumu spiediens, galvassāpes, migrēna, alerģija, blepharitis, rieva.

Līdzeklis 1 Atbrīvojumu no galvassāpēm, migrēnas, deguna blakusdobumu sāpes un stresu
Iezīme 2 Atbrīvojumu no stresa, palīdz uzlabot miega stāvoklis
Funkcija 3 Atbrīvojumu no pietūkušas & elsojošs acis, sausas acis
Zīmola Nosaukums newgo
Veids Gēla Acu maska

Saistītie Produkti