FRX Tremolo Sistēma Floyd Rose TILTS

Jauns produkts

€214.09

Tagi:

floyd rose tremolo, wilkinson, peavey floyd rose daļas, rožu seglu, floyd rose bloķēt bronzas, floyd rose, ģitāras tremolo kahler, cilvēks pink floyd, roku tremolo, ģitāra bez galvām

Floyd Rose turpina savu mantoto inovācijas ar pavisam jaunu virsmu-montāžas FRX Tremolo Sistēma Les Paul, SG, un Peld V-stila ģitāras.Ar FRX ir tieši kapi Tune-O-Matic un stopbar veida tilta sistēmu, izmantojot esošo montāžas stud caurumi un nav vajadzīga maršrutēšanas nekāda.Fiksācijas uzgrieznis stiprinājumi aiz savas ģitāras esošo riekstu vietā kopņu stieņu vāciņu.

Ar FRX fiksācijas uzgrieznis ir montāžas caurumi, pa kreisi un pa labi; tikai divas koka skrūves ir jāuzstāda, lai mount riekstu.

*PIEZĪME: dažas Les Pauls, īpaši LP Muitas, kakla leņķi nav pietiekams, lai ļautu FRX strādāt bez nelielām izmaiņām organismā.Saņēmēja daļu no pavasara spriedzi pārsūtīt stienis uz pamatplates sniedzas nedaudz zem tilta un var atpūsties uz ķermeni, ja vien niecīga kanāls ir aizvadīts.

Lūdzu, pārbaudiet tilta mērījumus, pirms iegādāties vai mēģina uzstādīšana.Daži TOMS stila tilti ir nelielas izmēru atšķirības.

*Piezīme: Ja jūs plānojat par ņemot tilta pilna peldošās režīmu, mēs iesakām, ka jums saglabāt neilona trem-palīdzēt bumbu amatu vietā.Šis gabals palīdz kompensēt starpību sviras punkts uz FRX un daudziem ģitāras uzstādījumus.

Par tremolo izmēri, lūdzu, skatiet sadaļu .

Paldies, ka veltījāt savu dārgo laiku, lai apskatīt mūsu produktu!Ļoti appreciated!

:

Modeļa Numurs FRX
Veids tilts
Zīmola Nosaukums floyd rose
krāsa CR BK GD

Saistītie Produkti